Wiosna / Spring 2013 - Obornik, Orka, Siew. [Full HD] New Holland T5040

*****Czytaj Opis****** Zapraszam do oglądania, subskrybowania oraz klikania fajne :) Oglądajcie w HD Przedstawiam tegoroczny filmik, z prac polowych, w których przedstawiam wywóz obornika, orkę oraz siew :) Za dużo materiału nie mia� . Oglądalność i zainteresowanie: 226989, czas trwania 5m 7s, otrzymana ocena 497, reakcje 142



- Poleciał sub and łapka w górę ! Liczę na to samo zajebista produkcja :) ! Zapraszzam serdecznie do mnie ! :)
- gdzie kupiłeś new hollanda  z turem
- Super łapka i sub poszedł i zapraszam do mnie na rewanż :D
- A może i takie? działki pod inwestycje Lublin, można zawsze zdobyć nową wiedzę.
- co ta za piosenka ta pierwsza?
- New Holland dobra firma :) Polecaam ją jak najbardziej ;)
Z przykładu Moj t5.115 w porownaniu do 914 turbo pali mniej :D
- Siemka jak Niuszek się sprawuje głownie zimą w duże mrozy jak pali?zadowolony jesteś z niego dużo masz ha?
- Świetny filmik daje suba i zapraszam do mnie na nieco większe Traktorki.
- Dzieki za 50 tys wyswietleń :)
- Its a machinery video--not a music concert
- Świetne film,łapka i sub dla Ciebie, zapraszam do mnie:)
- gnój jest cool :P
- Hahahahahahaha idz się naucz ładować i pogadaj potem ja kończe temat bo widze że już masz bulwersa hahahahahahhahahhahahah zal.pl << wejdz dla ludzi takich jak ty.
- Kredyty prosze cie.. Zebym musiał spłacać.JAk to nawet nie jest jego tylko BANKU!
- Pokaż co ty potrafisz masz? no i co z tego ze masz za swoje uzywanego ? heh kup nowego NP takiego NH to dopiero możesz się mądrzyć :)) Film super jak spadło to sie pozbiera :)
- Haha za swoje to mozesz kupic kilo ziemniakow. Szkoda Ci bo sam nie mozesz kupic.. NO i cena te musiałes sie pochwalic haha
- HAhhahahahaha mam c360 z turem i mfa 3080 przynajmiej kupione za swoje a nie za kredyt czy dofinansowanie baranie a tak sie sklada ze mam aparat canona 2000zl wiec spadaj .
- wstaw filmik mistrzu jak Ty ładujesz, tez sie posmieje, zapomnialem ze ty masz c330 i nią ładujesz na taczke. i pewnie nie masz czym nagrac swojego sprzetu, jak chcesz to Ci kalkulator pożycze
- hahahahahahahahahahaha tur podnosi na 4 m a ty na rozrzutnik nie umiesz naladowac .. wez bo nawet gnoj wywozic trzeba umiec a ty najwyrazniej tego nie umiesz
- na taczke chyba ładujesz hahaha wstaw filmik to popatrze
- Podjezdzasz bliżej i ladujesz bosze ja na przyczepe laduje i nic nie spada..